فیلر بینی برای چه افرادی مناسب است (زیبایی بینی بدون جراحی)

فیلر بینی یکی محبوب ترین روش‌های عمل بینی بدون جراحی است که با مواد پرکننده انجام می‌شود. اما این روش تنها در موارد محدودی صادق است. در حالی که فیلرهای بینی روش‌های غیر جراحی هستند، با این وجود هنوز هم عمل زیبایی به شمار می‌آیند. بنابراین، تزریقات فقط باید توسط یک پزشک پوست یا متخصص زیبایی که سال‌ها تجربه در انجام این روش را دارد انجام شود. در بسیاری از موارد، پزشک هنگام تزریق، از فیلر اسید هیالورونیک استفاده می‌کند. فیلر‌های بینی عوارضی برای فرد ایجاد نمی‌کند و به دلیل مزیت‌هایی مانند تسریع در انجام، کم هزینه، موثر و بدون درد بودن مورد استقبال بسیاری از پزشکان و بیماران قرار گرفته‌اند. بد نیست بدانید، فیلر‌ها علاوه بر رفع بد شکلی‌های بینی در بسیاری از قسمت‌های دیگر صورت مانند کاهش خطوط ریز یا چین و چروک و افزودن کانتور به مناطقی مانند چانه و خط فک استفاده می‌شوند. در ادامه درباره‌ی ماندگاری و مزایای فیلر بینی توضیح داده شده است.

همه مایل به انجام یک عمل جراحی کامل مانند جراحی زیبایی رینوپلاستی، برای انجام لیفت و تغییر شکل بینی نیستند. بیشتر مردم هنوز روش‌های کم تهاجمی را ترجیح می‌دهند که نتایج ایمن، ظریف و طبیعی به دنبال داشته باشد. مواد پر کننده بینی در کلینیک‌های زیبایی پوست و پزشکی موجود است. اگر از فرم بینی خو راضی نیستید و به دنبال راهی به جز عمل هستید، برای مشاوره با کلینیک زیبایی رازی تماس بگیرید. در طول مشاوره خود،  با دکتر در مورد چگونگی بهبود وضعیت ظاهری بینی مشورت کنید و برنامه درمانی مناسبی را که برای اهداف زیبایی شما مناسب است، توصیه می‌کند. شاید فیلر بینی گزینه‌ی مناسبی برایتان باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره‌­ی فیلر بینی و یا رزرو نوبت درکلینیک رازی با شماره تلفن­‌های ۰۲۱۸۸۰۲۸۷۷۵۰۲۱۸۸۰۲۴۴۵۹ تماس حاصل فرمایید.

فیلر بینی برای چه افرادی مناسب است


فیلر بینی برای چه افرادی مناسب است

درک این نکته ضروری است که روش‌های غیر جراحی زیبایی بینی مانند فیلر بینی فقط برای افرادی که می‌خواهند زیبایی بینی داشته باشند، اما نمی‌خواهند جراحی انجام دهند. این یک روش بیش از حد ساده است و می‌تواند نتیجه دلخواه شما را نداشته باشد. در عوض ، رینوپلاستی و روش‌های  غیر جراحی زیبایی بینی فقط یک گزینه مناسب برای افرادی است که می‌خواهند به بینی خود حجم اضافه کنند. اگرچه به نظر می‌رسد که این عمل فقط برای افرادی است که بینی بزرگتری می‌خواهند، به خاطر داشته باشید که توانایی افزودن به بینی می‌تواند یک روش کاملاً متنوع و موثر برای ایجاد برجستگی و شکل زیباتر به بینی شما باشد.

چگونه فیلر بینی می‌تواند ظاهر بینی را بهبود بخشد؟


وقتی صحبت از عمل فیلر بینی می‌شود که می‌تواند به بینی شما اضافه شود، پیشرفت‌های خاصی وجود دارد که می‌تواند به وجود آورد.

• پل بینی کم: اگر پل بینی کمی دارید و می‌خواهید آن را اصلاح کنید، فیلر بینی ممکن است گزینه خوبی برای شما باشد. با افزودن پرکننده و ایجاد پل بینی، می‌توان یک پل کم ارتفاع ایجاد کرد.

• برجستگی بینی: اگرچه از پرکننده نمی‌توان برای برداشتن برجستگی بینی استفاده کرد، اما در بعضی موارد پزشکان می‌توانند اطراف برجستگی را پر کرده و ظاهری صاف و زیباتر به بینی بدهند. این کار باعث کوچک شدن بینی نمی‌شود، اما می‌تواند مشخصات و کانتور بینی را بهبود بخشد. این امر در کسانی که برآمدگی یا قوز بینی کمی دارند، بسیار موثر است.

• رفع فرورفتگی در پل بینی: اگر در پل بینی خود فرو رفتگی یا شکاف دارید، فیلر بینی می‌تواند این موارد را اصلاح کند. پرکننده‌ها برای اصلاح فرورفتگی خوب عمل می‌کنند، زیرا هدف این است که به جای برداشتن هر چیزی، به ساختار بینی اضافه شود.

• بی نظمی: در برخی موارد، فیلر بینی در اصلاح بی نظمی یا بهبود تقارن بینی بسیار موثر است

• تجدید نظر: معمولاً بیمارانی که از عمل بینی خود راضی نیستند و به دنبال اضلاح جراحی خود توسط روش‌های دیگر می‌باشند، می‌توانند فیلر بینی را در نظر داشته باشند. به همین ترتیب، از این روش می‌توان در عمل بینی تجدید نظر استفاده کرد. در بعضی موارد، پزشک متخصص قادر است اصلاح و یا اصلاحات مورد نظر خود را بدون استفاده از جراحی و توسط فیلر بینی انجام دهد.

به چه مسائلی نمی‌توان با استفاده از فیلر بینی رسیدگی کرد؟


به چه مسائلی نمی‌توان با استفاده از فیلر بینی رسیدگی کرد؟

در برخی موارد ، فیلر بینی می‌تواند جایگزینی عالی برای جراحی باشد. اما در موارد دیگر، تنها راه برای گرفتن نتیجه مورد نظر شما جراحی است. در اینجا چند نمونه از روش‌های اصلاح بینی وجود دارد که با فیلر بینی نمی‌توان انجام داد:

• برآمدگی: برآمدگی یا قوز بزرگ بینی بدون جراحی برطرف نمی‌شود. اگرچه می‌توان از پرکننده‌ها برای ایجاد حجم بینی در اطراف برجستگی استفاده کرد، اما ظاهر آن صاف تر است، اما همه پزشکان بدون جراحی می‌توانند به بینی اضافه کنند. اگر به بینی کوچک‌تر یا برداشتن واقعی امیدوار هستید، جراحی بهترین انتخاب است.

• نوک پیازی: اگر آنچه می‌خواهید بینی خود را اصلاح کنید نوک بینی پیازی را به حداقل می‌رساند، بدون جراحی نمی‌توان این کار را انجام داد. وقتی پزشکان قسمت نوک بینی را اصلاح می‌کنند، غضروف را برمی دارند و نوک آن را مرتب می‌کنند، تا ساختار کوچک‌تر و نوک بینی مشخص تری ایجاد شود. فیلر بینی نمی‌تواند شما را به این اهداف برساند.

• سوراخ‌های بینی گسترده: اگر سوراخ‌های بینی گسترده تری دارید و می‌خواهید فرم بینی باریک تری ایجاد کنید، تنها گزینه جراحی است. وقتی پزشک کسی را که می‌خواهد سوراخ بینی کوچک‌تری داشته باشد عمل می‌کند، کاری که او انجام می‌دهد برداشتن از بینی است. از آنجا که رینوپلاستی مایع یا فیلر بینی فقط به حجم بینی می‌افزاید، پزشک نمی‌تواند سوراخ‌های بینی را با پرکننده‌ها اصلاح کند.

• افتادگی نوک بینی: برخی از بیماران می‌خواهند نوک بینی خود را اصلاح کنند، که ممکن است به نظر افتاده یا بد فرم دیده شود. پزشک نمی‌تواند از پرکننده برای اصلاح نوک بینی یا افتادگی آن استفاده کند. این موضوع باید با جراحی اصلاح شود.

بیماران در طول عمل چه انتظاراتی دارند؟


روش استفاده از فیلر بینی سریع است و بسته به تعداد مناطقی که برای درمان نیاز دارند حداقل 30 دقیقه تا یک ساعت طول می‌کشد. این روش به هیچ گونه زمان بستری نیاز ندارد بنابراین شما می‌توانید بلافاصله پس از درمان به کارهای عادی روزمره خود برگردید. عوارض جانبی مانند قرمزی و کبودی می‌تواند به راحتی توسط یک کرم استتار شود و در عرض چند روز فروکش کند.

چه نتایجی را می‌توان انتظار داشت؟


پرکننده‌های بینی نتایج فوری و نیمه دائمی ایجاد می‌کنند که می‌توانند تا 12 ماه ادامه داشته باشند. تقویت بینی بلافاصله قابل مشاهده است اما تأثیرات آن بسیار ظریف و طبیعی است که افراد قادر به تشخیص این نیستند که شما بینی خود را جراحی کرده اید یا کار دیگری انجام داده اید.

اسید هیالورونیک موجود در مواد پرکننده حدود 12 ماه پس از عمل جذب بدن می‌شود، بنابراین اگر می‌خواهید نتایج را حفظ کنید می‌توانید از پزشک خود برای درمان موفقیت آمیز دیگر درخواست کنید.

آیا می‌توان پرکننده‌های بینی را با سایر روش‌های لیفتینگ ترکیب کرد؟


پرکننده‌های بینی را می‌توان با سایر روش‌های زیبایی غیرجراحی، کم تهاجمی صورت مانند سم بوتولینوم (یا بیشتر با نام بوتاکس)، لیفت با نخ PDO یا اولتراپی ترکیب کرد. ترکیبی از پرکننده‌های بینی هیالورونیک اسید با درمان چین و چروک و روش سفت شدن پوست به ایجاد ظاهری مشخص تر و پوستی جوان تر کمک می‌کند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان