ژل رووفیل (Revofil) چه کاربردهایی دارد و چقدر ماندگاری دارد؟

ژل رووفیل اولین نوع پرکننده‌های پوستی با پپتیدهای بیومیمتیک و ژل هیالورونیک اسید (HA) است که برای ترمیم صورت مانند کاهش چین و چروک طراحی شده است. پرکننده‌های پوستی رووفیل در بدن قابل تجزیه هستند و حاوی مواد فعال ابتکاری هستند که باعث افزایش استحکام پوست و لیفت پوست (سفتی پوست) می‌شود. مواد پرکننده برای پوست‌های پیر که هدف آن‌ها دست‌یابی به ظاهری طبیعی و جوان‌تر است ایده‌آل هستند.

انواع 


انواع ژل رووفیل

پرکننده‌های پوستی رووفیل دارای هر دو ویژگی فیزیکی دو فازی و تک فازی و حاصل تکنولوژی پپتید بیومیمتیک و ژل هیالورونیک اسید (HA) می‌باشد. این ترکیب، ژل با کیفیت و با قابلیت کشسانی و چسبندگی بهبود یافته را فراهم می‌کند که ماندگاری آن را افزایش می‌دهد. علاوه بر این، این ترکیب باعث تقویت سنتز کلاژن، اثرات ضد چروک و استحکام پوست می‌شود.

انواع این ژل شامل:

 • رووفیل فاین برای پر کردن خطوط ریز و چین و چروک‌های سطح صورت و بدن ایده‌آل است.
 • رووفیل پلاس برای پر کردن چین و چروک‌های عمیق تا متوسط و خطوطی مانند گونه‌های توخالی، افزایش پیشانی و لب استفاده می‌شود .
 • رووفیل اولترا برای اصلاح مجدد خط صورت و اصلاح چین و چروک‌های عمیق مانند پیشانی، تیغه بینی و فک طراحی شده است.

مزایای ژل رووفیل


 • قابلیت ارتجاعی و پر شدن چین و چروک‌های عمیق را افزایش می‌دهد.
 • هماهنگی حجم و کانتورینگ لب.
 • مناطق درمان: پیشانی، ناحیه بینی، گونه‌ها، فک، خطوط ماریونت (خط بغض) و لب‌ها.
 • عمق تزریق: درم میانی تا عمیق

چه کسانی مناسب  برای تزریق ژل رووفیل هستند؟ 


افرادی که بالای 21 سال دارند و به دنبال اصلاح علائم مربوط به پیری پوست مانند چین و چروک، چین‌های عمیق، افتادگی یا فرورفتگی صورت و همچنین هیپرپیگمانتاسیون (تیرگی پوست) مانند لکه‌های پیری هستند، می‌توانند کاندیدای مناسبی برای درمان با روش‌های رووفیل باشند. همچنین، افرادی که به دنبال ترمیم نواحی خاصی از صورت مانند لب‌ها، استخوان گونه، خط فک و یا به طور کلی جوان‌سازی پوست خود هستند، می‌توانند از درمان‌های رووفیل استفاده کنند.

باید توجه داشت که پرکننده‌های آرایشی رووفیل برای زنان باردار یا شیرده، افراد زیر 18 سال یا افرادی که به هیالورونیک اسید یا مشتقات آن حساسیت زیادی دارند، توصیه نمی‌شوند.

کاربرد ژل رووفیل


کاربرد ژل رووفیل

 • پیشانی – برای صاف کردن چین و چروک‌های عمیق پیشانی از روفیل پلاس یا اولترا استفاده می‌شود.
 • پلک پایین و فرورفتگی زیر چشم – از روفیل فاین یا پلاس برای جوان سازی ناحیه پلک پایین و بازگرداندن حجم به فرورفتگی‌ها استفاده می‌شود.
 • تیغه بینی– ازرووفیل پلاس یا اولترا می‌توان برای اصلاح مجدد پل بینی (تیغه بینی)، صاف کردن برجستگی‌ها و تیز شدن بینی استفاده کرد.
 • گونه – با رووفیل اولترا می‌توانید حجم مناسب و دل‌خواه گونه را به‌دست آورید.
 • لب – ازرووفیل پلاس یا اولترا برای تقویت لب‌ها یا برای درمان خطوط اطراف لب استفاده کرد.
 • فک و چانه – درمان با رووفیل پلاس یا اولترا در این قسمت باعث افزایش خطوط صورت می‌شود.
 • ناحیه گردن – برای اصلاح افتادگی و چروک شدن جزئی پوست این ناحیه را با رووفیل فاین یا پلاس درمان کرد.
 • پشت دست‌ها – با درمان رووفیل فاین دست‌ها فوراً جوان می‌شوند.

چین خوردگی‌های بینی، خطوط مارونیت (خط بغض) – با درمان رووفیل پلاس یا اولترا، می‌توان چین‌های عمیق ایجاد شده در پوست مانند خطوط خنده یا خطوط بغض را به حداقل رساند.

 • منطقه گیجگاهی – از رووفیل فاین یا پلاس برای درمان خطوط ریز یا پنجه کلاغی در اطراف چشم استفاده کنید.

رووفیل چگونه اثر می‌کند؟ 


محصولات رووفیل با اسید هیالورونیک به عنوان جزء اصلی آن، نگرانی‌های مربوط به پیری پوست مانند چین و چروک را از طریق دو حالت درمان می‌کنند. در مرحله اول، رووفیل هنگام تزریق به پوست، به ناحیه تحت درمان حجم می‌دهد و منجر به لیفتینگ و پرشدن پوست می‌شود. این عمل باعث صاف شدن چین‌ها و خطوط موجود در پوست می‌شود. هم‌چنین، این روش درمانی باعث تولید کلاژن می‌شود که به بازیابی قابلیت ارتجاعی و حجم آن کمک می‌کند.

روش تزریق


روش تزریق ژل رووفیل

فیلر‌های رووفیل فقط باید توسط یک پزشک دارای مجوزو با آموزش‌های خاص تجویز شوند. این روش بسیار ساده است و شامل تزریق پوست در ناحیه مورد معالجه است. بعضی اوقات، برای راحتی بیمار قبل از تزریق، بی حس کننده موضعی تجویز می‌شود. کل روش بسته به محدوده تحت درمان و مقدار ماده پرکننده مورد استفاده، حدود 30 تا 90 دقیقه طول می‌کشد. به منظور حفظ نتایج، درمان‌های لمسی باید حداقل یک بار در طی 10تا12 ماه از درمان اولیه انجام شود.

برای محصولات رووفیل اکواشاین، دوره توصیه شده برای درمان خطوط ریز، چین و چروک و رنگ‌دانه‌ها 3 جلسه در هر 4 هفته، با 2 تا 3 جلسه در سال برای حفظ اثرات است.

اثرات رووفیل چه مدت دوام دارد؟ 


اثرات رووفیل چه مدت دوام دارد؟

ثابت شده است که پرکننده‌های رووفیل به دلیل کیفیت‌های تثبیت کننده فرمولاسیون آن‌ها، بیشتر ازانواع دیگر دوام می‌آورند. مدت زمان تأثیر به عوامل مختلفی مانند مقدار تزریق و هم‌چنین متابولیسم بیمار بستگی دارد. با این حال، درمان متشکل از یک تزریق که به طور معمول حداقل 10 ماه تا 1 سال ادامه خواهد داشت.

عوارض جانبی 


پرکننده‌های پوستی رووفیل به طور گسترده مورد تحقیق و آزمایش بالینی با نتایج ایمنی ثابت شده قرار گرفته‌اند. محصولات توسط عوامل نظارتی تأیید شده‌اند.

با استفاده از دارو‌های تزریقی رووفیل عوارض جانبی بسیار کمی گزارش شده است. با این حال، بیماران باید مقداری تورم، قرمزی یا درد در محل تزریق داشته باشند.

بهبودی 


بیماران از نتایج فوری لذت خواهند برد و می‌توانند بلافاصله پس از درمان فعالیت‌های روزمره خود را از سر بگیرند. پزشک ممکن است روش‌های مراقبت‌های بعدی را برای کاهش علائم مربوط به تزریق توصیه کند.

شما آن را انجام داده‌اید! به درستی این فکر کرده‌اید و با ان موافق هستید و اکنون پرکننده‌های پوستی دارید. در مرحله بعدی، برای اطمینان از بهبودی پرکننده‌های پوستی به طبیعی‌ترین روش، چند گام اساسی برای دست‌یابی به بهترین نتیجه وجود دارد.

از آرایش خودداری کنید (فعلا) 

در حالی که هنوز پوست شما به طور طبیعی در حال بهبود است، شما نباید ناحیه تحت درمان را آرایش کنید، زیرا این امر باعث می‌شود پوست احساس حساسیت کرده و در معرض تحریک باشد. حداقل به مدت 12 ساعت باید از آرایش خودداری کنید تا پوست بتواند بدون هیچ گونه وقفه‌ای نفس بکشد و به طور طبیعی اصلاح شود. اگر بعد از پرکننده‌های پوستی آرایش کنید، این می‌تواند منافذ پوست شما را مسدود کند و باعث شود که منطقه مستعد عفونت باشد.

کمپرس خنک 

بعد از یک تا دو روز، استفاده مرتب از کمپرس سرد به جلوگیری از هرگونه کبودی و از بین بردن تورم و قرمزی کمک می‌کند. یا ازپارچه‌های آغشته به آب یخ استفاده کنید و یا یک کیسه یخ را با پارچه نازکی بپیچید هر دو یک کار را انجام می‌دهند. یخ را مستقیماً روی ناحیه تحت درمان قرار ندهید، زیرا این امر باعث قرمز شدن و تحریک آن می‌شود.

از دستکاری کردن پوست خودداری کنید 

باید از لمس ناحیه تازه درمان شده خودداری کنید زیرا این امر احتمالاً در محل قرارگیری پرکننده یا شکل ظاهری پرکننده تأثیرگذار است، زیرا زمان کافی برای جاگیری مناسب را نداشته است. قبل از لمس و مالش پوست، به پرکننده فرصت دهید تا بهبود یابد. در حقیقت، باید سعی کنید به طور کلی پوست درمان شده را لمس نکنید در حالی که بهبود می‌یابد، زیرا باکتری‌های حاصل از دستان شما می‌توانند به ناحیه تحت درمان منتقل شوند و به طور بالقوه ناحیه را حساس و مستعد ابتلا به عفونت کنند.

از دمای شدید دوری کنید 

همه ما دوست داریم یک حمام گرم یا یک سفر به آب‌گرم برای بازدید از سوناهای بخار گرم داشته باشیم، اما این کاررا به زمان دیگری موکول کنید، زیرا مواد پرکننده پوست دردمای شدید به خوبی مخلوط نمی‌شوند. محیط‌هایی از این دست می‌تواند پوست را بسیار تحریک کرده و حتی قرمز و حساس شود. هم‌چنین اجتناب از دمای بسیار سرد بسیار ضروری است، زیرا این امر می‌تواند همان اثر را ایجاد کند. سعی کنید  در دمای معتدل بمانید، تا روند بهبود به طور طبیعی اتفاق بیفتد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Call Now Buttonمشاوره رایگان
× مشاوره در واتساپ